KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 10302120
nr 1030 2120
Gerhard Hofmann
(f. 1960), Tyskland
Färgetsning, Gerhard Hofmann (f. 1960), Sydländskt landskap, signerad, 67/120, motivet: 40x39
Gerhard Hofmann, tysk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:32:58
7/4 11:23:17